00:00/00:00

#067 — Ako budovať dobré manželstvo?

  • 22. Nov '23
  • 22 minút
  • 1154
  • 30
  • 28

Niekoľko praktických tipov na budovanie dobrého manželstva. Čo sa stane, ak nebudeme pracovať na svojom manželstve? Aký efekt to prinesie, ak na svojom manželstve budeme pracovať? 4 praktické tipy na budovanie dobrého manželstva a konkrétna výzva na záver. Aj o tom sa rozprávajú Ondrej Kolárovský a Martin Viglaš.

Napíšte nám do komentárov ako vy budujete svoje manželstvo. Povzbuďme sa navzájom. Jedného z komentujúcich pred Vianocami odmeníme knihou z EVS.

Všetky staršie chcemviac podcasty nájdete na našom youtube, ale tiež na spotify či apple platformách. Sme vďační za vaše postrehy, nápady a komentáre. Ak vás niečo oslovilo, zdieľajte to medzi svojimi priateľmi.

Zamyslenia z EVS môžete odberať prihlásením sa cez tento link: https://evs.sk/rast/

Minikonferencia EVS 2023 bude 1.12.2023 o 18:30 v Dvorane starého kolégia v Prešove. Pozvanie prijali Tadeáš Fazekaš, Lukáš Krivošík, Dušan Havrilla a Lenka Janotková. Bližšie informácie a registrácia vstupenky na https://minikonferencia.evs.sk

Kniha Ty a ja navždy, ktorú spomíname vo videu https://knihy.evs.sk/produkt/ty-a-ja-navzdy/

3,7/5 (3 hlasy)

Stránka chcemviac.com je zadarmo. Ak sa Vám náš obsah páči, podporte nás. Pribudne viac dobrého obsahu. Ďakujeme.

Chcem podporiť

Ak máte záujem o pravidelné novinky z nášho webu, dajte nám svoju e-mailovú adresu, a my vám ich s radosťou každý týždeň pošleme.

Kliknutím na tlačidlo „Odoberať novinky“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.