Registrácia

Zadajte prosím do nasledujúceho formulára svoj e-mail. Na Váš e-mail bude zaslaný link na dokončenie registrácie.

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte prosím do nasledujúceho formulára svoj prihlasovací e-mail. Na Váš e-mail bude zaslaný link, na ktorom si budete môcť nastaviť nové heslo.

Darček pre všetkých fanúšikov chcemviac.com

  • 7. Feb '18
  • 4 minúty
  • 27741
  • 689

Máme pre vás prekvapenie.

Od 18. februára dostanú všetci odberatelia chcemviac noviniek najbližších 8 týždňov o jeden email naviac. Budeme vám postupne po kapitolách (vo formáte PDF) posielať knihu od Francisa a Lisy Chan — Ty a Ja Navždy, Manželstvo vo svetle večnosti.

Veríme, že je to kniha, ktorá má čo povedať (nielen manželom). 

Chceme si ju spoločne nasledujúcich 8 týždňov študovať, premýšľať nad rôznymi jej výzvami a aplikovať ich do svojich životov. Ak ešte neodoberáte novinky z chcemviac, a máte záujem o knihu, prihláste sa.

Chcem sa prihlásiť na odber noviniek chcemviac a zároveň knihy Ty a Ja navždy

Kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.


Ak chcete vedieť viac, pozrite si Video Francisa a Lisy o ich manželstve


Alebo si prečítajte tento úryvok z knihy.

pexels-photo-297997.850x525.jpeg


Možno vás zaujme aj tento starší Francisov článok o manželstve (Manželstvo na kraji večnosti).

e1a325047b148c9441be2b14c42dc196.850x525.jpg


Alebo najnovšie video ku knihe o troch manželstvách, ktoré vás prinútia hľadieť na veci inak.

tyaja.jpg


Samozrejme, videí a článkov k tejto knihe bude pribúdať, takže nás v najbližších dňoch pozorne sledujte a hlavne sa nezabudnite prihlásiť na odber noviniek.

Chcem sa prihlásiť na odber noviniek chcemviac a zároveň knihy Ty a Ja navždy

Kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Táto e-kniha bude k dispozícii zadarmo do 8. apríla.

Prečo zadarmo?

Vo veľkej miere za to môžu samotní autori Francis a Lisa, ktorí anglickú verziu sprístupnili pre všetkých, ktorí si to nemôžu dovoliť zadarmo na svojom webe: "Od začiatku sme mali v pláne, aby si knihu mohol prečítať naozaj každý. Ak si knihu nemôžete dovoliť kúpiť, ponúkame vám možnosť stiahnuť si zdarma e-knihu."

Nám sa v komunikácii s americkým vydavateľstvom podarilo dohodnúť, že na obmedzený čas pred vydaním knihy v slovenčine môžeme urobiť to isté. 

Slovenské evanjelizačné stredisko(EVS), ktoré stojí za stránkou chcemviac.com,  nevydáva knihy pre zisk. Túžime prinášať kvalitnú duchovnú literatúru na Slovenko a robiť ju dostupnou pre čo najväčšie množstvo ľudí. Aj preto existuje stránka chcemviac.com.

Tlačená verzia knihy bude prvýkrát dostupná na konferencii EVS v Piešťanoch 4–6.mája.) Ak si ju kúpite, podporíte vydávanie ďalšich kvalitných kníh a rovnako podporíte službu, ktorú sa rozhodli výťažkom z tejto knihy podporiť jej autori — Francis a Lisa Chan. 

Kto sú Francis a Lisa?

Francis Chan je autorom kníh Bláznivá láska, Forgotten God, Erasing Hell a Multiplikácia. V súčasnosti zakladá nové zbory v oblasti San Francisca a je zakladateľom národného hnutia so zameraním na učeníctvo — Multiply. 

Lisa Chan je rečníčkou a autorkou série vyučovaní True Beauty.

Francis a Lisa majú spolu 5 nádherných detí a žijú na severe Kalifornie. 

Prečo napísali túto knihu?

Francis a Lisa začali písať knihu Ty a ja navždy s túžbou, aby sa zmyslom manželstva opäť stal Kristus. Už od začiatku plánovali, že knihu chcú poskytnúť ľuďom zadarmo. Tesne potom sa rozhodli stráviť 20. výročie svojej svadby tak, že pôjdu na misijný výlet do Východnej Afriky prostredníctvom organizácie, ktorú založil ich priateľ.

Keď tam boli, videli čo je to skutočný hlad. Pomáhali nasýtiť deti, ktoré od smrti na následky hladu delilo len niekoľko dní. Boli tiež svedkami toho, ako chudoba a prostitúcia nútila mladé dievčatá spávať s piatimi mužmi počas jednej noci, aby si dokázali zarobiť 5 dolárov. 

Zasiahnutí a otrasený týmito zážitkami sa rozhodli nielen dať knihu Ty a ja navždy zdarma, no zároveň ju ponúknuť na predaj s cieľom získať viac financií pre organizáciu, cez ktorú boli slúžiť v Afrike, a mnoho podobných, ktoré slúžia rovnakým spôsobom po celom svete.

S veľkou dávkou odvahy a viery sa rozhodli, že knihu nevydajú tradičným spôsobom cez vydavateľstvo, ale skúsia to samostatne, keďže takto majú šancu získať oveľa viac finančných prostriedkov pre pomoc ľuďom v Afrike. Tento spôsob však so sebou prinášal aj riziká, pretože nikdy neviete, či sa vám podarí takýmto spôsobom preraziť v silnej trhovej konkurencii.

Pán Boh mal aj tieto veci vo svojich rukách, a knihu Ty a ja navždy vydali Francis a Lisa už o 8 mesiacov. Hlavne vďaka tímu, ktorý pracoval na vydaní knihy Bláznivá láska, a tiež vďaka mnohým dobrovoľníkom platí, že 100% čistého zisku z knihy momentálne putuje priamo na pomoc ľuďom v Afrike. Aj vďaka tomu, že nešli cez tradičné vydavateľstvo sú práve na ceste k tomu, aby dosiahli métu 5 miliónov dolárov.


Už od začiatku bol pre Francisa a Lisu titul Ty a ja navždy viac, ako len obyčajnou knihou. Veríme, že to bude platiť aj u vás. Ak by ste sa chceli podeliť s nami o tom, aký vplyv mala táto kniha na váš život, napíšte nám.


Prečo nepošlete knihu naraz?

Kniha samotná je koncipovaná ako 8 týždňový kurz, a práve preto sme chceli tento koncept zachovať. Každý týždeň v nedeľu poobede dostanete mailom jednu kapitolu, ktorú môžete následne študovať spolu so svojim manželským partnerom.

Ku každej kapitole je pripojené aj štúdijné video. 

Vašou úlohou na najbližších 7 dní bude spoločne preštudovať danú kapitolu a splniť výzvy, ktoré na konci kapitoly dostanete. 

Vždy keď kapitolu spoločne ukončíte, môžete nám napísať čo sa vám na nej páčilo / nepáčilo, ako ste reagovali na záverečné výzvy, prípadne, čo by ste chceli predisktuovať viac.

Povzbudzujeme vás k tomu, aby ste vo svojom okolí našli ďalší manželský pár, s ktorým by ste sa mohli spoločne o knihe rozprávať. 

Táto kniha má byť štúdijnou príručkou, materiálom, ktorý vám pomôže pochopiť Boží pohľad na manželstvo. 

Využite túto príležitosť a nezabudnite sa o ňu podeliť so svojimi známymi na sociálnych sieťach.

Chcem sa prihlásiť na odber noviniek chcemviac a zároveň knihy Ty a Ja navždy

Kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Aj touto akciou chceme podporiť iniciatívu národný týždeň manželstva, ktorý sa koná od 12. do 18. februára. Bližšie info nájdete na www.ntm.sk 

5/5 (11 hlasov)

Stránka chcemviac.com je zadarmo. Ak sa Vám náš obsah páči, podporte nás. Pribudne viac dobrého obsahu. Ďakujeme.

Chcem podporiť

Ak máte záujem o pravidelné novinky z nášho webu, dajte nám svoju e-mailovú adresu, a my vám ich s radosťou každý týždeň pošleme.

Kliknutím na tlačidlo „Odoberať novinky“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.