00:00/00:00

#066 — Prečo na manželstve záleží?

  • 8. Nov '23
  • 23 minút
  • 1146
  • 31
  • 54

Zmysluplnosť manželstva je dnes spochybňovaná. Aké sú niektoré rozšírené mýty o manželstve, partnerských vzťahoch a rodine? Je manželstvo naozaj prežitok? Ako vychádza manželstvo z porovnania s inými typmi vzťahov? Prečo na manželstve aj dnes záleží? Čo je potrebné k tomu, aby manželstvo skutočne fungovalo? Aj o tom sa rozprávajú Ondrej Kolárovský a Martin Viglaš.

Napíšte nám do komentárov vaše skúsenosti so vzťahmi, chodením a manželstvom. Povzbuďme sa navzájom. Jedného z komentujúcich pred Vianocami odmeníme knihou z EVS.

Všetky staršie chcemviac podcasty nájdete na našom youtube, ale tiež na spotify či apple platformách. Sme vďační za vaše postrehy, nápady a komentáre. Ak vás niečo oslovilo, zdieľajte to medzi svojimi priateľmi.

Článok, ktorý sme spomínali v podcaste: https://idea-list.sk/12-mytov-o-manzelstve-a-vztahoch/
Zamyslenia z EVS môžete odberať prihlásením sa cez tento link: https://evs.sk/rast/

Minikonferencia EVS 2023 bude 1.12.2023 o 18:30 v Dvorane starého kolégia v Prešove. Pozvanie prijali Tadeáš Fazekaš, Lukáš Krivošík, Dušan Havrilla a Lenka Janotková. Bližšie informácie a registrácia vstupenky na https://minikonferencia.evs.sk

Kniha Manželstvo, ktorú spomíname vo videu https://knihy.evs.sk/produkt/manzelstvo/

5/5 (4 hlasy)

Stránka chcemviac.com je zadarmo. Ak sa Vám náš obsah páči, podporte nás. Pribudne viac dobrého obsahu. Ďakujeme.

Chcem podporiť

Ak máte záujem o pravidelné novinky z nášho webu, dajte nám svoju e-mailovú adresu, a my vám ich s radosťou každý týždeň pošleme.

Kliknutím na tlačidlo „Odoberať novinky“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.