00:00/00:00

#075 — Videohry a kresťanský život

  • 13. Mar '24
  • 33 minút
  • 415
  • 24
  • 5

Jan Brtníček, fanúšik dobrej hudby a nových technológií, sa v podcaste podelí o svoj pohľad na svet počítačových hier a diskutuje o téme, ktorá ho hlboko zaujíma vplyv videohier na duchovný život nielen kresťanskej mládeže. Vypočujte si, ako sa Jan venoval tejto téme vo svojej záverečnej práci počas štúdia teológie, a aké sú jeho osobné skúsenosti a pozorovanie. Ondrej Kolárovský spolu s Janem preskúmajú rôzne aspekty spojené s videohrami a kresťanským životom mladých ľudí. Ponorme sa do sveta videohier a ich vplyvu na súčasnú mládež spolu s Janem Brtníčkem, vikárom pre mládež v SCEAV Třinec. Ako sa videohry dotýkajú kresťanského života? Aký je ich vplyv na mladých ľudí a ich duchovný rozvoj?

Všetky staršie chcemviac podcasty nájdete na našom youtube, ale tiež na spotify či apple platformách. Sme vďační za vaše postrehy, nápady a komentáre. Ak vás niečo oslovilo, zdieľajte to medzi svojimi priateľmi.
"Konferencia #EVS2024 #sedemdesiatkratsedem #odpustenie
3.-5.máj 2024
Divadlo Jonáša Záborského, Prešov

Zamyslenia z EVS môžete odberať prihlásením sa cez tento link: https://evs.sk/rast/

2,7/5 (3 hlasy)

Stránka chcemviac.com je zadarmo. Ak sa Vám náš obsah páči, podporte nás. Pribudne viac dobrého obsahu. Ďakujeme.

Chcem podporiť

Ak máte záujem o pravidelné novinky z nášho webu, dajte nám svoju e-mailovú adresu, a my vám ich s radosťou každý týždeň pošleme.

Kliknutím na tlačidlo „Odoberať novinky“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.