Registrácia

Zadajte prosím do nasledujúceho formulára svoj e-mail. Na Váš e-mail bude zaslaný link na dokončenie registrácie.

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte prosím do nasledujúceho formulára svoj prihlasovací e-mail. Na Váš e-mail bude zaslaný link, na ktorom si budete môcť nastaviť nové heslo.

00:00/00:00

Využi svoj čas múdro

https://www.pexels.com/photo/round-silver-colored-analog-watch-beside-compass-691640/

  • 19. Máj '18
  • 2 minúty
  • 1611
  • 173
  • 19

„Veď neviete, čo bude zajtra s vaším životom; ste para, ktorá sa nakrátko ukáže, a potom zmizne.“ (Jk 4:14)

Boha nič neprekvapí. Všetko sa deje podľa plánu a Boh chce, aby si bol súčasťou toho plánu. Aj diabol má pre svet plán. Boh má plán aj diabol má plán, a ty sa budeš musieť rozhodnúť, do ktorého plánu chceš patriť. Písmo hovorí, že Boh nám umožňuje žiť o čosi viac ako 70 rokov. Prvých pätnásť strávime v detstve a ranej puberte. Dvadsať rokov strávime v posteli, a počas posledných piatich nám fyzické obmedzenia začnú okliešťovať naše aktivity. To nám necháva asi tridsať rokov, ktoré prežijeme ako dospelí. Keď odpočítame čas, ktorý trávime tým, že jeme, alebo že si robíme poriadok v daniach, už nám ostáva len možno pätnásť rokov. Teraz si predstav, že sedem z týchto rokov strávime pozeraním televízie. To nám už ostáva len sedem alebo osem rokov. Času nemáme veľa! Času, ktorý môžeme odovzdať Bohu, investovať do kreatívnych vecí či do záchrany našich blížnych pre Krista, nemáme veľa!

Modlitba dňa

Každú hodinu každého dňa, ktorý mi ostáva z tohto pozemského života, chcem stráviť tým, že Ti budem slúžiť, drahý Pane. Odpusť mi, že často trávim čas zbytočnosťami.

4,9/5 (15 hlasov)

Stránka chcemviac.com je zadarmo. Ak sa Vám náš obsah páči, podporte nás. Pribudne viac dobrého obsahu. Ďakujeme.

Chcem podporiť

Chcete dostávať EVS zamyslenia mailom? Prihláste sa na odber.

Kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Ak máte záujem o pravidelné novinky z nášho webu, dajte nám svoju e-mailovú adresu, a my vám ich s radosťou každý týždeň pošleme.

Kliknutím na tlačidlo „Odoberať novinky“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.